Şeytan Çıkarma Videoları Musallat Sebebi!

0
522

İnternetin yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla birlikte reklam ve şöhret uğruna ekranlara çıkıp boy gösterenlerin sayısı da çoğaldı. Dün sporcu, kaporta ustası, boyacı olan bazı kimseler bir anda sosyal medya uzmanı şeytan çıkarıcı oluverdiler. Kendilerini Metafizik Uzmanı, Spiritüalist, Parapsikolog vs. gibi etiketlerle pazarlamaya çalışan bu kimselerin ortak özellikleri kendilerine belli isimler vererek yüzlerce ‘şeytan çıkarma’ videosu çekmeleri ve sosyal medya üzerinden yayınlamalarıdır. Bunlardan bir kısmı da film yapımcılığı gibi merakları sebebiyle işe şeytan çıkarmayla başlayıp sonradan film ve belgesel çeken, kamera camı görse ampul zanneden medyatik kişilerdir!

İnsanlarımızın heves ve meraklarına yenilerek izledikleri bu videolar sebebiyle şeytanları evlerine akın akın topladıklarını hatırlatalım. Videoda konuşan bir şeytanın konuşmasının (ses dalgalarının) diğer şeytanların dikkatini çekip cezb ettiğini çok kimse bilmez. Bu varlıklar, ses veya görüntülerinin bir mekanda bulunması nedeniyle ortaya çıkan enerjiyle bir çekim alanı oluşturup diğer varlıkları oraya çeker, kişiye veya evine musallat ettirirler.

Defalarca tecrübe ettiğimiz bir hadisedir. Bir danışanımızla telefonda görüşürken beraberinde bulunan varlıklar (musallatları) telefonun diğer ucundan bulunduğumuz yeri BİR KAÇ SANİYE İÇİNDE tespit ederek bize saldırmaya çalışmaktadırlar. Düşünün, musallatlı bir kimse ile gerekli tedbirleri almadan konuşmak bile ne derece tehlikelidir!

Dünyanın öbür ucunda bile olsa bir kimse ile telefonda konuşmak, üzerindeki varlıkların yerinizi tespit etmelerine ve hatta bünyeniz uygunsa bu varlıkların size doğru meyletmeleri için yeterli bir nedendir.

Cinler aleminde irtibat insanlardaki gibi değildir. Bir şeytan bir şeytanın ismini zikrettiği anda davet edilen şeytan orada peyda oluverir. Bazen konuşmasının duyulması bile yeter buna!

Şimdiye kadar binlerce seansa girmemize rağmen beş dakikalık bir video bile çekip çeşitli video sitelerinde yayınlamamamızın en büyük nedeni budur. Bunun bir diğer nedeni de bu tür videoları yayınlamamıza kimi Allah dostları tarafından izin VERİLMEMİŞ olmasıdır. Adı Gizli İlimler olan bu ilimleri bugün birileri gizli olmaktan çıkarıp kendi çıkarları uğruna ortaya sererek dünyalık toplama telaşındadırlar. Evlere akın akın yolladıkları şeytanlar insanların evlerine, iş yerlerine yerleşe dursunlar onlar ceplerini doldurmanın derdindeler!

Bunların gayesi insanları korkutmak, meraklarını celp etmek ve raytinglerini arttırmaktır.

İnsanlara, şeytanların tuzaklarını ve vücuda giriş yollarını göstermenin yolu hastaların böğürmelerini, vücutlarındaki şeytanların etkisiyle şiddetle duvarlara vurmalarını, etrafa tehditler savurmalarını ve küfretmelerini göstermekle olmaz! İnsanları bu gibi kötü ve çirkin haller içinde göstermek, düpedüz insanlığı aşağılamak ve şeytanın ekmeğine yağ sürmek olacaktır. Musallatlı bir kimseye milyonlarca kişi önünde günahlarının itiraf ettirilmesi ise tam bir REZALETTİR!

Bunun adı Showdur, figüranları ise Showmen! Dinimiz günahların ifşa edilmesini değil, gizlenmesini ve duyurulmamasını emrediyor.

Bu tür videoları izleyip geceleri uyuyamamaktan, sürekli korkulu rüyalar görmekten, yalnız kalamamaktan ve tuvalete çıkamamaktan korkan çocukların durumu travmatiktir.

Yüce Allah Kur’anda cinleri böyle mi tanıtıyor? Bugün 6-8-10 yaşlarındaki çocukların bilgisayarları yetişkinlerden daha fazla ve etkin kullandığı bir zamanda yaşıyoruz. Sırf bu videoları izlediği için korkan ve yaşadığı korkuyla zayıf düşüp musallata uğrayan kimi çocuk ve yetişkinlerin haberini alıyoruz. Bunlar arasında bize başvurup izlediklerini unutmak ve iyileşmek isteyenler de var!

Bunlardan şeytan avcısı olmaz ama iyi birer şöhret avcısı olur kanaatindeyim! Narsist/ egoist eğilimlerini görmek için kamera önünde geçirdikleri uzun saatlere bakmanız yeterli olacaktır. Bunlarla ilgili gerçeği daha iyi görebilmek için kendilerini eleştirenlere karşı takındıkları saldırgan tavır ve tutumlarını, yaptıkları işe hiç mi hiç uymayan küfürbazlıklarını ve kamera arkasında kendileri ile çelişen ‘şeytani’ hayatlarını irdelemek gerekir.

CEVAP VER