Şeytanın Adımları

0
502

                                               ŞEYTANIN ADIMLARI!

Modanın ‘’ŞEYTANİ BİR EYLEM’’ olduğunu göstermek için daha başka bir kanıta ihtiyaç var mı?

Giydikleri birbirinden tuhaf ayakkabılarla yavaş yavaş hayvanlara benzemeye/ insandan hayvana doğru evrilmeye başlayan bu kimseler hakkında söylenecek fazla söze lüzum yok! Biz her zamanki gibi uyarıda bulunalım…

Öyle görünüyor ki Şeytan, insanla hayvan arasındaki farkları bir bir ortadan kaldırmak niyetinde. Önce insana insanlığını inkar ettirip dış kabuğunu değiştirmeli ki istediği değişim/ dönüşüm başlayarak taşlar yerinden oynasın. Çalışmaya önce elbette dış görünüşten başlayarak yola çıkıyor. Dışı değişenin zamanla içi, maneviyatı da bozulur, değişir ve dönüşür. Doğanın kanunudur, dıştan değişmeyi kabul edip bunu göze alanın zamanla içi de bu değişimi kabullenir, benimser ve ayak uydurur. İblis binlerce yıllık tecrübesiyle bunu çok iyi biliyor ve insanoğlunu Kur’anda bahsedilen ‘aşağıların aşağısına’ döndürmek için elinden geleni yapıyor!

İnsana yaratılış hakikatini inkar ettirmek istemesinin asıl nedeni ise onu aşağılamak, ‘insanlığı’ sıradanlaştırmak/ basitleştirmek ve insanoğlunu kadere aykırı hareket etmeye zorlamak içindir. Bu açıkça isyandır çünkü, insanın, yaratılışını kabul etmemesi ve dahası kendinden çok daha aşağı bir formda yaratılan hayvanlara benzemek istediği için aşağıların aşağısına düşmesi, düşmeyi kabul etmesi demektir. Bu da bir insana lanetlenmesi için yeter de artar bir sebeptir.

Resulullah (Sav.)’in mü’minlerin dış görünüşlerine SON DERECE dikkat etmelerini söylemesinin arkasında yatan büyük gerçek de buydu. Bir mü’min dış görünüş itibariyle başka kavimlere, hayvanlara, cin-şeytanlarına ve hatta kadın ve erkek cinslerinin yaşayış ve davranışlarında birbirlerine benzememeleri gerekiyordu…

Bugün insanları tek tip giyinmeye ve davranmaya zorlayan şeytani akımların en başında ‘MODA’ illeti gelmektedir. Defilelerde tanıtılan birbirinden ucube sözde kıyafetlere bakıp ‘ben bunu çok beğendim, günlük hayatta her yerde giyerim’ diyebilecek olanınız var mı? Hiç sanmıyorum. İnsanoğlunu asırlarca moda kavramıyla birleştirip modaya uymayanları çağın gerisinde kaldıkları sloganıyla toplumdan geriye iten/ ötekileştiren ve sonunda giyim-kuşamla insanları insanlıktan çıkarmaya başlayan bu akımın temsilcilerinin kimler olduğunu söylemeye lüzum var mıdır?

Şeytan insanla olan imtihanını kaybedip Allah tarafından lanetlenerek huzurdan kovulduğunda ne demişti?

”Allah o şeytana lanet etti. Ve o da: “ELBETTE SENİN KULLARINDAN BELİRLİ BİR PAY ALACAĞIM, ONLARI MUTLAKA SAPTIRACAĞIM, ONLARI BOŞ KURUNTULARA SOKACAĞIM, VE ONLARA EMREDECEĞİM DE HAYVANLARIN KULAKLARINI YARACAKLAR, ONLARA EMREDECEĞİM DE ALLAH’IN YARATIŞINI DEĞİŞTİRECEKLER” dedi. Kim Allah’ı bırakıp da şeytanı dost edinirse, şüphesiz o, apaçık bir ziyana uğramış olur.’’ (Nisa, 119)

O (Şeytan) sözünde duruyor! Binlerce yıl evvel verdiği sözü yerine getirmek için insanlığın istediği kıvama gelmesini asırlarca beklese bile bir kenarda sessizce, hevesle beklediği ve önüne çıkan hiçbir fırsatı kaçırmadığı apaçık ortada işte…

Ya insan? Şeytanın on binlerce yıllık davasının neresinde bugün? Hatırlıyor mu, inanıyor mu şeytanın bu sözüne gerçekten?

                                 Cinsel Subliminal (Şuur altı) Mesajlar!

      

Özellikle kadınlar için tasarlanan ‘at toynağı’ şeklindeki ayakkabıların, bu sapkınların akıllarından ne tür fanteziler geçirdiklerini ve şehvetlerini tatmin etmek için ne tür yollara başvurduklarını görmemiz için yeterli olduğunu sanıyorum.

Burada halk arasında sıkça kullanılan, insanoğlunun ‘kadınla at’ arasında kurduğu cinsel bağlantı kullanılarak beyinlere bir mesaj verilmek isteniyor. Daha doğrusu toplumda zemini zaten çok önceden atılmış olan bir fikir (boylu poslu ve seksi fiziğe sahip kadınları ata benzetme düşüncesi) sinsice canlandırılmaya çalışılıyor.

Verilmeye çalışılan bir diğer mesaj da, giydiği hayvani kıyafet ve aksesuarlarla yavaş yavaş hayvana benzemeye başlayan kadınların gözden düşüp erkekler tarafından aşağılık muamelesi görmeleridir. Erkeklerde, kadını bir hayvan gibi kontrol etme, dizginlerini elinde tutma ve onu tahakküm altına alma gibi düşünceleri şuur altına yerleştirmek ve kadını köle gibi kullanmak için verilen çok tehlikeli mesajdır bu.

Ne yazık ki bunu bir fantezi olarak görüp aşağılanmaktan zevk alan kadınların sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Meydanlarda ‘Kadınlara Özgürlük’ sloganları atan sözde feminen aktivistlerin, iş cinsel özgürlüğe gelince kendilerine layık gördükleri eziyet ve aşağılanmalar mide bulandırıcıdır! Kölelik özgürlük müdür? Onlar için öyle görünüyor…

           Bu Ayakkabı/ Çizme ve Botlarla Atılan Her Adım Şeytanın Adımıdır!

”Ey iman edenler! Şeytanın adımlarını takip etmeyin. Kim şeytanın adımlarını takip ederse, şunu bilsin ki o, edepsizlikleri ve kötülüğü emreder.’’ (Nur, 21)

CEVAP VER