Cinler Nasıl Musallat Olur?

1
934

Cin musallatı mekanizması, musallat sebeplerine, kişinin inanç ve yaşantısına göre farklı şekillerde çalışır. Örneğin bir şeytanın, günah işleyen bir kimseye musallat olmasıyla üzerinde büyü olan bir kimseye yaklaşma ve musallat olma süresi aynı değildir. Cinler kendi isteklerine göre insanlara musallat olamazlar. Musallat olabilmek için insanların hata yapmalarını, günah işlemelerini bekler ve her zaman açıklarını ararlar. Ondan sonra da sürekli sokulup vesvese verir, rüyalarına girmeye ve kendi varlıklarını o kişiye hissettirmeye başlarlar. Kişi eğer tedbir almaz ve korunmazsa cinler, üzerindeki kötü enerjiyle beslenip güçlenerek zamanla daha da ileriye gidip vücuduna girmeye, maddi ve manevi zararlar vermeye başlarlar.

Musallat dediğimiz hadise birden değil, aşama aşama gerçekleşen bir durumdur. Musallatın, uzaktan takip, kişinin kapsama alanına girme, kişinin yanına kadar sokulma, yanında dolaşma ve evine yerleşme, zayıf yönleri tespit edip vücuda girme ve vücudu kontrol altına alma gibi çeşitli evreleri vardır.

1 YORUM

 1. Merhaba ben yunus emre.
  31 yaşındayım ve bekarım.bekar olmamın sebebi istemediğimden.
  15 yaşındayken cinler alemi diye bir kitap okumuştum.bu kitap beni okadar etkilediki hayatımı mahvetti.ilk olarak gece korkularıyla başladı sıkıntılarım.sabahlara kadar ataklar geçiriyordum.bu ataklar ruhsal bir boğulma gibi desem doğru olur.kendimden geçiyordum hep.yıllarca bu durum sürdü.17 yaşında ünlü bir profesörün hastası oldum.psikiyatri ilaçlarıyla tanıştım.bi süre anksiyetemi bastırmıştı ilaçlar ama sonra yine başladı..
  2 yıllık üniversite ve ardından 15 aylık askerlik dönemi ağır, akli dengemi sarscak kadar ağır travmalarla geçti.
  23 yaşında ilk psikiyatri hastanesine yatışım oldu.ilaçlar yüklendi ama ben daha kötüye gidiyordum.2 sene sonra intihar girişimim oldu ve yine farklı bir hastaneye yatışım yapıldı.yine bir çok ilaç denendi üzerimde ama hep daha kötü yaptı bu ilaçlar beni.3 sene sonra tekrar başka bir hastaneye yatışım yapıldı ve yine ilaçlar felan…
  Şu vakte kadar gitmediğim profesör yatmadığım hastane ekt dahil her türlü tedavi ve ilaçlar denendi üzerimde ama olmadı..
  Tabi bu süreçte hocalara gittik.açıkcası gitmediğim hoca takmadığım nuska kalmadı desem yeridir.15 -25 yaş arasında gittiğim hocalar cin musallatı dediler.bu yaştan sonra gittiğim hocalar sihir dediler..
  En son 2 ay önce acıbademdeki ali hocaya gittik.temizlik yapılmasını söyledi benim göremediğim zat lara.ve nuska verdi bana anneme ve babama.birde evin kapısına.
  Sizden bir ricam var.artık teşhis değil tedavi istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.ALLAH sizi dostdoğru yola iletsin.şaşkınlardan etmesin.
  Sağlıcakla kalın.
  Ayrıca annemin adı hidayet babamın mustafa 31 yaşındayım.
  Gerekiyorsa yanınızada gelirim..

Comments are closed.