CİN MUSALLATI

                                              MUSALLAT TEMİZLİĞİ

Cinler; işlenen günahlar, büyü-sihir, nazar veya bünyenin musallata uygun olması gibi sebeplerle insanlara musallat olmaktadırlar. Cinlerin bünyeleri latif (şeffaf) ve insan vücuduna sirayet edebilecek bir mahiyette yaratıldığından insan vücuduna girebilir ve vücutta belli noktalara yerleşebilirler. Vücudu girip yerleştikleri gibi dışarı çıkarılmaları veya tamamen imha edilmeleri de mümkündür.

Bakım ve vücut taramasıyla musallat sebepleri bir bir tespit edildikten sonra vücuda geliş sebeplerine bağlı olarak cinleri vücuttan atma süreci başlar. Vücuttaki cinin türü, kuvveti, içeride kaç kişi oldukları gibi meseleler düzenli bir şekilde masaya yatırılır ve temizlik çalışmasına geçilir.

Ciddi bir uzmanlık, sabır, tecrübe, korkusuzluk/ sağlam bir kalp ve ilim isteyen bir iştir bu. Bugün piyasada, aldıkları bir aylık eğitimlerle kendilerini cinler alemi konusunda uzman zannedip Hocalık ilan eden, kaş yapayım derken göz çıkaran insanların haberlerini işitiyoruz. Üç-beş saniyelik el verme ritüelleri ve bir kaç haftada aldıkları diploma ve sertifikalarla hiç bir manevi kabiliyete ve tecrübeye sahip olmadıkları halde bir inretnet sitesi kurup tanınmaya, şöhret olup televizyonlara çıkmaya heveslenen akılsız kimselerin sayısı başını almış gitmiştir. Bunun elbette en önemli nedeni Türkiye’de bu konuda hiç bir takibat ve denetimin yapılmıyor olmasıdır.

Musallat temizliği yapacak kişinin (Hocanın) cinler/ şeytanlar/ melekler alemi ve ruh gibi konularda geniş ilim sahibi olması gerekir. Sahte bir vizyonu, örneğin evliya suretinde gelmiş bir şeytanı hakiki bir Allah dostundan ayıramayan bir kimsenin kendisine faydası yoktur ki başkasına yararı olsun!

CEVAP VER