Hangi Yöntemleri Uyguluyoruz

0
872
Hangi Yöntemleri Uyguluyoruz
Hangi Yöntemleri Uyguluyoruz

                                                ÇALIŞMALARIMIZ

BAKIM: Üstünüzde, size pek çok sıkıntı veren ve hayatınızı yaşanmaz hale getiren büyü-sihir, cin musallatı ve nazar gibi kötü enerjiler olup olmadığına bakıyoruz.

BÜYÜ BOZMA: İnsanlar ve/ veya cinler tarafından size, ailenize, geçmişlerinize ve soyunuza yapılmış eski veya yeni her türlü büyü işlemini iptal ediyoruz. Bu zamana kadar bozamadığımız hiç bir büyü olmamıştır.

MUSALLAT TEMİZLİĞİ: Vücudunuzun içinde, evinizde, iş yerinizde, aracınızda veya çevrenizde bulunan ve size zarar vermek üzere çalışan cin-şeytanlarını yakalayıp imha ediyoruz.

NAZAR TEMİZLİĞİ: İnsanlar ve/ veya cinler tarafından size, ailenize, evinize, iş yerinize, araç ve eşyalarınıza isabet etmiş olan nazarı tamamen kaldırıyoruz.

KURŞUN DÖKME: Binlerce yıllık bu ilmi, gerektiği yerde ve en doğru uygulanış biçimiyle hizmetinize sunarak gün boyu üstünüzde birikip size yorgunluk ve halsizlik veren radyasyonu (halk arasında ağırlık) temizliyoruz.         

 

DANIŞAN VE MEKAN TEMİZLİĞİ İÇİN NE TÜR METOTLAR UYGULUYORUZ?

Rukye: Danışan için Kur’andan gerekli ayetleri okuyarak vücuttaki büyü- musallat ve nazar gibi enerjileri temizleme işlemidir.

Tevbe ve kısas: Günahla geldiği tespit edilen şeytanların imha edilebilmesi için kişiye gerekli tevbe yaptırılıp ardından kısas uygulanır. Kısas, Kur’anda çeşitli ayetlerde günah işleyen kimseler için mutlaka yapılması emredilen ve uygulandığında, bizlere  ‘hayat verici’ özelliği bulunduğu bildirilen çok önemli bir temizlik metodudur.

Kurşun Dökme: Özellikle nazar- haset gibi kötü enerjilerinden temizlenmek için uygulanan bir metottur.

Mekan Temizliği: Büyülü, musallatlı, nazarlı-hasetli, içinde daha önce orada yaşayanlar tarafından büyük günahlar işlenmiş ve şeytanlarca sahiplenilmiş veya lanetli olduğunu düşündüğünüz ev, iş yeri, bahçe-tarla, otomobil gibi kişiye ait mülk ve araçlarda bulunan kötü enerjileri kaldırıp temizlemek için bizzat iştirak edip uyguladığımız bir metottur. Allah’ın izniyle lanetli, musallatlı, tekinsiz olduğu düşünülen mekanların temizliğini yapıyoruz.

Yeni bir eve taşındınız. Evden garip sesler geliyor, eşyalar kayboluyor, kendiliğinden hareket ediyor, görünmeyen eller tarafından duvarlara fırlatılıp parçalanıyor veya eşyaların yeri değişiyor. Bazen kaybolan bir eşya bir süre sonra aynı yerde bulunuyor. Geceleri uyurken çeşitli problemler yaşıyorsunuz, sebepsiz yere korkuyor ve karşınıza aniden sizi korkutacağını düşündüğünüz varlıkların çıkmasından endişe ediyorsunuz… Çevrenizde bazı uğursuz enerjilerin dolaştığını hissediyorsunuz. Çocuğunuz, eve taşındıktan sonra garip davranışlar göstermeye başladı, sizin göremediğiniz hayali arkadaşlar edindi ve bir odada tek başına iken karşısında gerçekten birileri varmış gibi birileri ile konuşuyor. Evinizle ilgili halk arasında anlatılan garip ve korkulu hikayeler var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu hikayelerden kimisi daha önce o evde bir süreliğine oturmuş ancak  yaşadıkları paranormal/ doğa üstü olaylardan sonra orayı apar topar terk eden kişilerce anlatılıyor…

Durumun farkına vardınız ve çare aradığınız halde size kimse inanmıyor, en yakınlarınız bile. Delilik,  korkaklık, geri kafalılık ve hayalperestlikle suçlanıyorsunuz…

Bize ulaşın, mekanınızla ilgili yapacağımız incelemeden sonra şüphelerinizde haklı olup olmadığınızı ve artık korkmanıza veya evden taşınmanıza gerek kalmadan size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım.

Bilinçlendirme: Bilinçlendirme, bir temizlik metodu olmaktan ziyade kişiye, kötü enerjilerden koruması için verilen önemli bilgilerden oluşmaktadır.

Bu hizmet, ‘Gizli ilimler’ olarak bilinen büyü-sihir, cin musallatı, nazar, kurşun dökme, reenkarnasyon, muska-muskacılık vb. gibi konular hakkında bilgi edindirmeyi amaçlamaktadır. 

Bu hizmetten, bizleri arayıp randevu alarak ‘Danışmanlık Hizmeti’ kapsamında istifade edebilirsiniz.