Çalışmalarımız

0
505

                                               ÇALIŞMALARIMIZ

BAKIM: Üstünüzde, size pek çok sıkıntı veren ve hayatınızı yaşanmaz hale getiren büyü-sihir, cin musallatı ve nazar gibi kötü enerjiler olup olmadığına bakıyoruz.

BÜYÜ BOZMA: İnsanlar ve/ veya cinler tarafından size, ailenize, geçmişlerinize ve soyunuza yapılmış eski veya yeni her türlü büyü işlemini iptal ediyoruz. Bu zamana kadar bozamadığımız hiç bir büyü olmamıştır.

MUSALLAT TEMİZLİĞİ: Vücudunuzun içinde, evinizde, iş yerinizde, aracınızda veya çevrenizde bulunan ve size zarar vermek üzere çalışan cin-şeytanlarını yakalayıp imha ediyoruz.

NAZAR TEMİZLİĞİ: İnsanlar ve/ veya cinler tarafından size, ailenize, evinize, iş yerinize, araç ve eşyalarınıza isabet etmiş olan nazarı tamamen kaldırıyoruz.

KURŞUN DÖKME: Binlerce yıllık bu ilmi, gerektiği yerde ve en doğru uygulanış biçimiyle hizmetinize sunarak gün boyu üstünüzde birikip size yorgunluk ve halsizlik veren radyasyonu (halk arasında ağırlık) temizliyoruz.

 

DANIŞAN VE MEKAN TEMİZLİĞİ İÇİN NE TÜR METODLAR UYGULUYORUZ?

Rukye: Danışan için Kur’andan gerekli ayetleri okuyarak vücuttaki büyü- musallat ve nazar gibi enerjileri temizleme işlemidir.

Tevbe ve kısas: Günahla geldiği tespit edilen şeytanların imha edilebilmesi için kişiye gerekli tevbe yaptırılıp ardından kısas uygulanır. Kısas, Kur’anda çeşitli ayetlerde günah işleyen kimseler için mutlaka yapılması emredilen ve uygulandığında, bizlere  ‘hayat verici’ özelliği bulunduğu bildirilen çok önemli bir temizlik metodudur.

Kurşun Dökme: Özellikle nazar- hased gibi kötü enerjilerinden temizlenmek için uygulanan bir metoddur.

Mekan Temizliği: Ev, iş yeri, bahçe-tarla gibi kişiye ait mülkte olduğu düşünülen kötü enerjileri kaldırıp temizlemek için bizzat iştirak edip uyguladığımız bir metoddur. Lanetli, musallatlı, tekinsiz olduğu düşünülen mekanların temizliği İslami usullerle yapılır.

Bilinçlendirme: Bilinçlendirme, bir temizlik metodu olmaktan ziyade kişiye, kötü enerjilerden koruması için verilen önemli bilgilerden oluşmaktadır. Bu hizmetten, bizleri arayıp randevu alarak ‘Danışmanlık Hizmeti’ kapsamında istifade edebilirsiniz.

 

                                                    ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ

1-) Yapılacak çalışmalar için mutlaka ofisimize gelinmelidir. Uzaktan çalışmamız yoktur. Yurt dışında bulunup da askerlik, vize engeli, yaşlılık, izin kullanamama ve benzer sebeplerle Türkiye’ye gelemeyen danışanlarımızın durumuna şartları gözden geçirildikten sonra karar verilir.

Uzaktan yapılan çalışmalarda ciddi güven sorunu yaşanmakta, vesveseye kapı açılmaktadır. Bize bizzat gelen kimseler ise daha sağlıklı bir taramadan geçirilerek incelenmekte ve iyileşme miktarı, çalışması uzaktan yapılan kimselere göre çok daha yüksek olmaktadır.

Tüm bunlara rağmen ısrarla uzaktan çalışma yaptırmak isteyenlerin tüm sorumluluğu danışanlarımıza aittir…

2-) Yapılacak çalışmaların hiç bir garantisi yoktur. Şifayı ancak Allah verir. Bizler haddimizi bilerek ancak yüce Allah’ın takdir edeceği ve yaratacağı şifa enerjisi hakkında gökten vahiy inmiş gibi kesin sözlerle konuşamayız. Uzaktan yapılan çalışmalar için de aynı durum geçerlidir.

İnsanların güvenebilmek adına bizlerden ‘garanti’ istemeleri beyhudedir, boş yeredir. Zira bir kulun gaybı önceden bilme veya gelecek hakkında kesin hükümlerle konuşma hakkı ve yetkisi yoktur.

Bu konuda garanti verilememesinin nedeni, kişinin şifalanıp şifalanamayacağını yalnız Allah’ın bilmesi sebebiyledir.

3-) Yapılacak çalışmaların belli bir süresi yoktur. Bizim bazı danışanlara verdiğimiz 15-20 gün gibi zaman aralıkları ancak tahmini olup ortalama süreleri göstermektedir. Çalışma uzasa da danışan mağdur edilmeyerek çalışmasına devam edilmekte ve ek bir ücret istenmemektedir.

Ruhsal temizlik bir süreçtir. Bazı danışanların bizi arayıp; ”benim şu kadar zamanım var, şu zamana kadar mutlaka temizlenmem, evlenmem, bir işe girmem, okulumu bitirmem gerekiyor” gibi sözleri biz ve yapılacak olan çalışmalar için hiç bir anlam ifade etmemektedir. Bu, danışanın kendi düşüncesidir. Çalışmasının istediği zaman aralığında biteceğine dair herhangi bir garanti vermiyoruz, bunu ancak Allah bilir. Hiç bir danışan temizlik sürecinin ne kadar olacağını veya olması gerektiğini kendi başına belirleyemez.

Danışan, sürece odaklanmak ve yapması gerekenleri yapmak yerine bu tür lüzumsuz şeylere takılarak temizlenme sürecini adeta baltalamakta ve bize yardım etmek yerine çalışmayı iyiden iyiye zorlaştırmaktadır.

4-) Danışanlarımıza, yapılacak çalışmaya kendi istekleriyle başvurdukları, şifa çalışması kapsamında yapılacak her türlü uygulamayı kabul ettikleri, verilmesi kararlaştırılan ücreti hiç bir baskı ve zorlama altında kalmadan bize ödedikleri ve çalışmadan vazgeçmeleri halinde hiç bir iade ücret istemeyecekleri hakkında bir evrak imzalatıyoruz. Bu evrakı imzalamayan, şartlarımızı kabul etmeyen hiç kimse her ne sebeple olursa olsun çalışmaya dahil edilmemektedir, edilmeyecektir.

5-) İster çalışmanın başında, ister ortasında ve isterse sonrasında danışan kendisine yapılan uygulamalardan memnun kalmadığını beyan ederek herhangi bir ücret iadesi talebinde bulunamaz. Danışanlara kimi zaman gereğinden fazla ilgi ve alaka gösterdiğimiz, telefonlara gece yada gündüz demeden bizzat baktığımız ve telefonla dahi kimi  danışanlarla 1 saati aşkın süreler konuşup kendilerine yardımcı olduğumuz halde karşımıza zaman zaman bu iyi niyetimizi suistimal eden bazı kimseler çıkmaktadır.

CEVAP VER