Büyü Nasıl Bozulur?

0
1343
Büyü Nasıl Bozulur
Büyü Nasıl Bozulur

                                                BÜYÜ BOZMA

Büyünün nasıl bozulduğunu veya büyünün bozulması için uzman bir kişinin desteğinin alınması ihtiyacının nereden doğduğunu anlayabilmek için öncelikle büyü kavramı hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir.

Büyü, bir kimsenin iradesini belli bir amaç doğrultusunda, geçici veya kalıcı bir süreliğine ele geçirme ve kişinin hür iradesini kendi istek ve talepleri doğrultusunda kullanma işlemidir. Büyü, yapıldığı gibi bozulur da. Bozulamayacak büyü yoktur. Büyü, kişi için sadece muska, tılsım yazmak ve toprağa, ağaç dibine gömmek değildir, büyüde cin-şeytanları da aktif bir şekilde kullanılır.

Büyü insan hayatına her anlam ve sahada zarar verdiği için en kısa sürede bozulmalıdır. Büyüye maruz kişilerin sıkıntısını kaldırmak için, yetkili bir kimsenin çalışmasında, büyülü kimseye yardım etmesi için uğraşmasında hiç bir sakınca yoktur. Yüzlerce büyü çeşidi olduğu düşünüldüğünde konusunda uzman bir kimseye başvurmak en doğru davranış olacaktır.

Büyü, yalnız dünya hayatında var olan ve insanlara, cinlere, hayvanlara ve hatta bitkilere etki edebilen elektromanyetik bir etkilemedir. İnsanlar büyü ile imtihan edildikleri gibi Allah’a kullukla mükellef olan cinler de bu ilimlerle imtihan edilmektedirler. Çalışmalarımız sırasında cinlerin, hayvanların ve hatta büyülü mekan veya kişilerle aynı ortamda bulundukları için çeşitli bitkilerin de bu kötü enerjiden etkilenerek solduklarını, sebepsiz yere kuruyup adeta yok olduklarını tespit ettik.                             

                                           BÜYÜ NASIL BOZULUR

Büyü ile insan vücudu üzerinde oluşan ve cinlerin yönlendirilmesinden kaynaklanan bu elektromanyetik baskı kişiyi istenilen şekilde yönlendirebilecek ve kişiye çeşitli şekillerde zarar verebilecek güçtedir. Çünkü, insan beyni bu baskıya karşı koyacak yeterlilikte değildir. Bu baskının kaldırılması için büyücü tarafından yapılan işlemlerin iptal edilmesi ve cinleri yönlendiren bu elektromanyetik etkinin kaldırılması gerekir.

Büyünün bozulması da bu temele dayalıdır. Kişi üzerine yönlendirilmiş olan manevi etkinin kaynağının tamamen kurutulması ve bu etkiden kurtulmanın tek yolu Kur’an-ı Kerim ayetleridir. Kişinin etkisi altında kaldığı büyünün özelliğine göre uygulanacak yöntemler ve okunacak ayetler elbette belli bir uzmanlık gerektirecek seviyededir.

Ancak, duruma göre ayet-i kerimelerin yanında ayrıca yapılması gereken farklı yöntemler  gerekebilir. Danışan tarafından belli bir süreliğine okunması gereken bazı dualar, çeşitli tütsü ve formüller bunlardan bazılarıdır. Kişiden kaynaklanan yanlış uygulamalar veya hatalar olabilir. Hata kişidedir, yöntemdedir, uygulamadadır. Hatası olmayan tek unsur ayet-i kerimelerdir.

Okunacak ayetlerin yanında ayrıca görevlendirilmiş cinlerin uzaklaştırılması, toplanıp imha edilmesi için yapılması gereken özel uygulamalar gerekebilir. İşte uzmanlık ve yeterlilik bu noktada başlar. Bizimle iletişime geçen bazı kişiler büyü bozma ayetlerini okuduklarını, rukye yaptıklarını ancak sonuç alamadıklarını bildirerek nedenini anlayamadıklarını bildirmişlerdir.

Bunun en önemli nedeni, bu kişilerin kendilerine sürekli büyü yapmakla görevlendirilmiş olan cin-şeytanlarını yakalayamamaları ve imha edememeleridir. Büyü bozulsa bire bu şeytanlar gizli kapılar ardında çalışmaya devam edeceklerdir.

Bilinmelidir ki, her büyü bozulur. Allah’ın izniyle bozulamayacak büyü yoktur…

Büyü bozmak adı altında Kur’an-ı Kerim ayetlerinden başka uygulanacak hiç bir yönteme itibar edilmemelidir. Günümüzde büyü bozmak adına kişilerden yapılması istenilen bir çok saçma sapan yöntem uydurulduğunu biz danışanlardan üzüntüyle duyuyoruz.