Büyü Bozma

0
1234

                                                        BÜYÜ BOZMA

Bozulamayacak hiç bir büyü yoktur. Papaz büyüsünden sabun büyüsüne, kaşık büyüsünden ölüm büyüsüne, aşık etme büyüsünden ayırma büyülerine ve insanlar tarafından yapılan büyülerden cinler tarafından yapılan büyülere kadar aklınıza gelen-gelmeyen her türlü büyü Allah’ın izniyle bozulabilir…

Büyü bozabilmek, uzmanlık ve tecrübe isteyen, ayrıntılı ve karmaşık bir iştir. Bu ilmi bilmeyen bir kişi ‘büyü bozacağım’ diye uğraşırken bilmeden kendine, ailesine ve danışanına zarar verir, meseleyi daha da içinden çıkılamaz bir hale getirir.

Büyü bozmanın en temel yolu Kur’andan gerekli ayetleri belli bir düzenle okumak ve büyüde görevli cinleri takip ederek devre dışı bırakmaktır.

Sizde büyü-sihir olduğunu düşünüyorsanız hiç çekinmeden bize başvurabilirsiniz…

Büyü evrensel bir hadisedir. İnanan-inanmayan, bilen veya bilmeyen herkese tesir eder. Büyünün, yaşınız, konumunuz, cinsiyetiniz, milliyetiniz, dini inancınız, siyasi görüşünüz veya hangi meslek grubundan olduğunuzla hiç bir alakası yoktur.

Büyü, insanın fiziki ve manevi yapısını doğrudan etkilediği için kişinin hayatında kısa sürede karşı konulamaz değişiklikler görülür. Yapılan büyüler bozulmadığında ilerleyen süre içerisinde kişi üzerinde telafi edilemez izler bırakabilecek kadar etkilidir.

Büyünün çeşidi ve yapıldığı zaman ne olursa olsun yapılacak sistemli bir çalışmayla birlikte Allah’ın izniyle büyü illetinden kurtulmak mümkündür.

Büyünün nasıl bozulması gerektiğini anlamak için öncelikle yapılan büyünün özelliklerini bilmek gerekir. Çünkü, ne tür bir büyü yapıldığı bilinmeden bu büyüden tamamen kurtulmak zordur. Büyünün tespiti için öncelikle kişiye bakım yapılmalıdır.

Büyü, insanlar ve cinler tarafından yapılabildiği için öncelikle ne zaman, hangi amaçla ve kaç adet işlem yapıldığı tespit edilerek çalışmaya başlanmalıdır.

İnsanlar tarafından yapılan büyüleri de, cinler tarafından yapılan büyüleri bozmanın yegane yolu elbette Kur’andaki belli başlı ayetleri okumaktır. Bu büyüleri belli ayetleri okuyarak ve bazı formüleri uygulayarak herkes bozabilir.

Ancak cinler tarafından yapılan büyüleri bozmak için belli bir birikim ve tecrübe gerekmektedir. Zira bu mahlukları yakalanıp imha edilemedikten sonra şeytanlar büyü işlemlerine devam edecekler ve çalışmada tekrar başa dönülecektir. Doğrudan şeytani cinler aracılığıyla yapılan büyüleri bozmak için yapılacak çalışmalar için bu konuda yeterli bilgi ve birikime sahip olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Günümüzde sıklıkla görülen büyüler de genelde bu grupta yer almaktadır.

Bu büyülenmeye maruz olan kişi, kendisinin bir büyünün etkisi ile değişik tavır ve davranışta bulunduğunun veya işyeri, ticaret, rızk, kısmet anlamındaki aksiliklerin adını koyamaz ve kendisinde büyü olduğunu kabul etmediği gibi aklına bile getiremez. Bu genellikle çevresindeki kişilerin şüphe veya tespitleri ile ortaya çıkar. Bu gruptaki büyüler öylesine etkilidir ki, kişinin hayatını tümüyle etkiler ve kişiyi irade dışı yönlendirmelerle farklı tavır ve davranışlara sevkeder.

CEVAP VER